Działka budowlana nad morzem w Chłopach blisko Mielna

Spis treści

Działki nad morzem na sprzedaż to coś w czym czujemy się dobrze. A jeśli tak się dzieje to idzie za tym także skuteczność. A to właśnie ten czynnik mierzy jakość każdej agencji.

Kolejna nieruchomość, która sama znalazła nas z premedytacją. Pomimo, że znajduje się ponad 400km od naszego biura to jej sprzedaż zlecono właśnie nam. Analiza atrakcyjności nieruchomości trwała dosłownie chwilę po czym podjęliśmy się pośrednictwa w sprzedaży tej nieruchomości gruntowej.

Link do oferty: Działka nad morzem na sprzedaż

Ponieważ pracujemy w modelu na wyłączność to nie mieliśmy problemu z tym, aby zaprezentować dokładną lokalizację działki.

Inni czytali także: Atrakcje na Wyspach Zielonego Przylądka

W zasadzie to nawet dosadnie nam na tym zależało. Ponieważ nie jest to dom czy mieszkanie, które jest zamknięte na klucz – chcieliśmy dać możliwość zapoznania się z przybliżonymi granicami działki oraz okolicą potencjalnym nabywcom we własnym gronie. Niektórzy poszukujący dodatkowo myślą, że jeśli „znajdą nieruchomość samemu” i zlokalizują właściciela to otrzymają lepszą cenę. Ten wariant także został omówiony z właścicielem 🙂

Nieruchomość została dokładnie sfotografowana. Nakręcono także krtótką prezentację okolicy po to, aby osoby nie mieszkające na co dzień w okolicy – mogli się zainteresować. Zrobiliśmy to w ostatnim tygodniu sierpnia 2019r. Właściciel poinformował nas, że chciałby sprzedać działkę do wakacji 2020r.

?c=19203&m=1798929&a=387161&r=&t=html - Działka budowlana nad morzem w Chłopach blisko Mielna

Prezentacje oraz promocję nieruchomości w ogólnodostępnym rynku rozpoczęliśmy dopiero wiosną. Śledziliśmy częstotliwość wyszukiwań takich działek i dopiero, gdy pojawiła się tendencja wzrostowa przy jednoczesnym braku napływu nowych działek – wystartowaliśmy ze swoją ofetą mając ją nagraną jeszcze latem. Przez co prezentowała się na tle jesienno zimowych działek całkiem atrakcyjnie

Strategia ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Nieruchomość została nabyta przez pierwszą zainteresowaną osobę w cenie wyższej niż właściciel oczekiwał w pierwszym kontakcie z nami.

Nabyła to osoba z całkiem innej części Polski niż znajduje się nieruchomość. Ponieważ pracujemy na co dzień w Warszawie. To nieruchomości turystyczne prezentujemy bardzo skutecznie. Wynika to z tego, że myślimy jak potencjalni nabywcy, którzy mogą się zachwycić rumiankiem polnym, malowniczym wzgórzem bądź świerszczami dodającymi ambientowego brzmienia naturze. Dodatkowo potrafimy to wyeksponować. Osoby mające to na co dzień mogą w pewien sposób podchodzić do tego z dużą dawką rutyny.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

YouTube

Dołącz do nas

Zapisz się na newsletter

Powiązane artykuly