Działka budowlana na sprzedaż niedaleko Mszczonowa i S8

Spis treści

Działka budowlana na sprzedaż niedaleko Mszczonowa i S8

Kolejna nieruchomość, której potencjał udało nam się wyeksponować w filmie wideo z drona, to działka budowlana niedaleko Mszczonowa, jego słynnych mszczonowskich Term oraz gigantycznego parku wodnego Suntago. Zachęcamy do sprawdzenia, jak agencja Goeste Nieruchomości przedstawia nieruchomości gruntowe powierzone jej na sprzedaż przez klientów.

 

Działka budowlana niedaleko Mszczonowa i S8. Na sprzedaż malowniczy kawał gruntu przy lesie i drodze. Wieś Piotrkowice

?c=19203&m=1798929&a=387161&r=&t=html - Działka budowlana na sprzedaż niedaleko Mszczonowa i S8

 

Są działki, które „aż się proszą”, by pokazać je z góry, zarejestrować w formie wideo z drona. W gminie Żabia Wola w powiecie grodziskim jest wiele takich miejsc i działek, których potencjał można pokazać w ten właśnie sposób, ale wiele wskazuje na to, że prezentowana przez nas działka budowlana niedaleko Mszczonowa i trasy S8 jest pierwszą, lub jedną w pierwszych nagrywanych w ten sposób.

Wszelkie parametry działki wymieniliśmy tradycyjnie w głoszeniu na stronie Goeste, gdzie doczytać można również o tym, jaka jest cena działki pod Mszczonowem

Tutaj chcieliśmy skupić się na pokazaniu nagrania, które ukazuje całą działkę, jej bliską okolicę, dojazd do niej, a także sąsiedztwo lasu, które jest coraz bardziej doceniane i poszukiwane przez kupujących na potrzeby budowy własnego domu, ale też inwestorów (np. deweloperów) wiedzących, że taki atut zwiększa wartość działki w oczach przyszłych kupujących.

Inni czytali także: Cena za metr działki – najczęstsze błędy popełniane przez sprzedających

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

YouTube

Dołącz do nas

Zapisz się na newsletter

Powiązane artykuly