5 powodów, dla których warto zdecydować się na RUM

Spis treści

Jako ambasador The Cuba Libre Rum & Cigar House mam to szczęście, że kultura picia rumu nieustannie wzrasta.

Coraz więcej osób zaczyna doceniać ten wyjątkowy napój. Do moich obowiązków należy przygotowywanie cateringu rumu i cygar, które pięknie wzbogaca imprezę firmową bądź prywatną.

Jako miłośnik rumu postaram się być obiektywny i przedstawię 5 powodów, dla których warto zdecydować się na rum:

  • Rum powstaje z pierwszego tłoczenia trzciny cukrowej lub melasy. Zarówno trzcina cukrowa jak i melasa bogate są w zdrowy cukier, wapń oraz magnez. W dzisiejszych czasach stało się bardzo popularne kupowanie produktów ekologicznych. Większość produktów BIO w swoim składzie ma właśnie melasę.
  • Rum oferuje szeroką gamę aromatów i smaków. Nawet w temperaturze pokojowej jego właściwości mogą rozwinąć się do najwyższego poziomu, jaki jest w stanie rum w ogóle zaoferować.
  • Rum tworzy idealne połączenie z cygarem. Obecnie wybór cygar jest bardzo bogaty. Najlepsze cygara produkowane są nie tylko na Kubie, ale również w innych krajach. Ich właściwości i parametry odpowiadają najwyższej jakości. W skład cygar wchodzą tytonie z różnych krajów, dzięki czemu uzyskują one różnorodny smak. Bogaty aromat i smak rumu, a także cygar, oferuje kombinację, która przywodzi niezapomniane doznanie.
  • Rum nie wymaga żadnej obróbki przed wypiciem. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania szkła, aby jego właściwości wyszły na powierzchnię. Jeżeli byli Państwo na wakacjach na Kubie, zapewne rum został podany z lodem. Jednak klimat panujący na Kubie jest diametralnie różny od klimatu panującego u nas, dlatego sam rum jest wystarczający. Jeśli jednak wolą Państwo zasmakować rumu podanego z lodem, jak najbardziej zachęcamy również do tego połączenia. Ile osób, tyle smaków.
  • Rum to idealny element smakowy do stworzenia atmosfery przywołującej Karaiby z latynoskimi rytmami. Dzięki niemu możemy podróżować w czasie i w przestrzeni i uzyskać niezapomniane wrażenia.

Roberto Resmer The Cuba Libre Rum & Cigar House

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

YouTube

Dołącz do nas

Zapisz się na newsletter

Powiązane artykuly